Oferujemy w kilku rozmiarach, zapewniając dobór odpowiedniego już od przedszkolaków aż po młodzież gimnazjalną. Zasadniczo dostępne są dwa modele:
• standardowo zapinany z przodu na rzep
• wkładany przez głowę z bocznymi gumkami umożliwiającymi regulację obwodu.

Różne są także kolory lamówek. Jednak dla Państwa również i te kamizelki dla dzieci uszyjemy w kolorach niestandardowych (zielone, czerwone, różowe, niebieskie, białe)amizelki uszyte w dowolnym modelu z dzianiny mini ażurowej oraz typowego ażuru (tzw kamizelka siateczkowa). Miniażur posiadamy w szerokiej gamie kolorystycznej, typową siateczkę tylko w kolorze żółtym i pomarańczowym.

płaszcz STOP dla przeprowadzających przez pasy

kamizelka odblaskowa dla dzieci

kamizelka dziecięca wkładana przez głowę

kamizelka odblaskowa z nadrukiem

dziecięca kamizelka odblaskowa

dziecięca kamizelka z taśmami odblaskowymi

szelki odblaskowe

kamizelka odblaskowa z nadrukiem
Dbamy o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Państwem pozwala nam na kontynuowanie pracy, ponieważ głównie skupiamy się na zdrowiu i życiu. Oferowane przez nas produkty od lat nie budzą Państwa zastrzeżeń. Szanując czas naszych klientów, oferujemy możliwie najkrótsze terminy realizacji.
Dla nas liczysz się TY i Twoje zadowolenie.
Możliwość umieszczania dowolnego logo na oferowanych przez nas produktach sprawia, że pozyskujesz gadżet reklamowy i jednocześnie przyczyniasz się do propagowania bezpieczeństwa na drodze. Zapraszamy do współpracy!