Opaski odblaskowe samozaciskowe
Najbardziej popularne opaski odblaskowe samozaciskowe dostępne są w rozmiarze 3x30 cm i 3 x 34 cm.
Jednak na Państwa potrzeby, przy nakładach od 1000 szt. Jesteśmy w stanie wyprodukować również i krótsze: 3x 25 cm,
dłuższe 3x 40 cm, oraz szersze 4x40 cm a nawet 5 x 40 cm. Szeroka gama kolorystyczna daje możliwości wyboru. Wszystkie mają welur (zamsz) od spodniej strony, dając komfort podczas noszenia. Proste nadruki wykonywane są zwyczajowo na folii odblaskowej zgodnie ze wzornikiem PANTONE, natomiast wielokolorowe logotypy z przejściami tonalnymi wykonujemy pod folią i tu sugerujemy wybrać biały kolor opaski. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy najwyższej światowej jakości opaski z folii 3M i Reflexsite wyprodukowane z normą europejską EN 13356. Te jak wiadomo, dostępne są tylko w kolorach żółtym i białym.

Produkcje na indywidualne zlecenia opasek w kształtach indywidualnych rozpoczynamy od nakładów 1000 szt. Jeżeli mają Państwo życzenie, jesteśmy w stanie wyprodukować również opaski zapinane na rzep w różnych wzorach.

opaska odblaskowa samozaciskowa

OPASKA ODBLASKOWA SAMOZACISKOWA

opaska odblaskowa z folii

OPASKA ODBLAKSOWA Z FOLII 3 M

opaski odblaskowe z logo

OPASKI ODBLASKOWE Z LOGO

opaski odblaskowe indywidualny kształt

INDYWIDUALNY KSZTAŁT

Opaski odblaskowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju opasek odblaskowych, kamizelek i wielu innych produktów, które znajdują zastosowanie w różnych miejscach pracy, dbając o bezpieczeństwo i pilnując, aby widoczność po zapadnięciu zmroku była na odpowiednim poziomie. Produkujemy między innymi opaski odblaskowe samozaciskowe, zawieszki odblaskowe i kamizelki odblaskowe.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo najpopularniejsze rozmiary opasek odblaskowych. Te dostępne są w rozmiarach 3x30 cm i 3 x 34 cm. Nie będzie jednak problemu, aby stworzyć dla Państwa odblaski w innych rozmiarach - indywidualne zamówienia na opaski odblaskowe w innych rozmiarach przyjmujemy przy zamówieniu na minimum 1000 sztuk.

Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj opaski odblaskowej w każdym rozmiarze. Mogą to być na przykład opaski: 3x 25 cm, dłuższe 3x 40 cm, oraz szersze 4x40 cm a nawet 5 x 40 cm. Prócz rozmiarów, mogą Państwo wybrać także różne kolory i wzory. Dbamy również o wygodę noszenia naszych produktów - każda opaska od spodniej strony posiada welur (zamsz) - miękki w dotyku i nie podrażniający skóry.

W ofercie naszej firmy znajdują się także opaski odblaskowe z nadrukami - wykonujemy proste nadruki na folii odblaskowej zgodnie ze wzornikiem PANTONE, natomiast przy wielokolorowych logotypach z przejściami tonalnymi lepszym rozwiązaniem będzie biały kolor opaski. Dla tych, którzy cenią najwyższą jakość proponujemy opaski z folii 3M i Reflexsite wyprodukowane z normą europejską EN 13356. Te dostępne są w kolorach żółtym i białym.

Zamówienia na indywidualne wzory przyjmujemy od ilości 1000 szt. Istnieje również możliwość wyprodukować opaski zapinane na rzep w różnych wzorach.

Dbamy o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Państwem pozwala nam na kontynuowanie pracy, ponieważ głównie skupiamy się na zdrowiu i życiu. Oferowane przez nas produkty od lat nie budzą Państwa zastrzeżeń. Szanując czas naszych klientów, oferujemy możliwie najkrótsze terminy realizacji.
Dla nas liczysz się TY i Twoje zadowolenie.
Możliwość umieszczania dowolnego logo na oferowanych przez nas produktach sprawia, że pozyskujesz gadżet reklamowy i jednocześnie przyczyniasz się do propagowania bezpieczeństwa na drodze. Zapraszamy do współpracy!