Pełna dowolność kształtu dla nakładów od 1000 szt.

Ponadto posiadamy w ofercie szeroką gamę wzorów już wyprodukowanych.
Jeżeli są Państwo zainteresowani mniejszą ilością proszę zapytać, które modele mamy na daną chwilę dostępne.
Standardowo do zawieszki dołączony jest łańcuszek kulkowy do zamocowania.
Oferujemy również karabińczyk lub sznureczek.
Zawieszki wykonywane są z tej samej folii pryzmatycznej, co opaski samozaciskowe.

zawieszki odblaskowe miękkie

zawieszki odblaskowe miękkie

zawieszki odblaskowe twarde

zawieszki odblaskowe twarde

zawieszki odblaskowe miękkie z logo

zawieszki odblaskowe miękkie z logo

zawieszki odblaskowe do mocowane do suwaka

zawieszki odblaskowe do mocowane do suwaka

miękkie odblaski

miękkie odblaski

zawieszki odblaskowe wgrzewane

zawieszki odblaskowe wgrzewane

zawieszka odblaskowa w indywidualnym kształcie

zawieszka odblaskowa w indywidualnym kształcie

zabawki odblaskowe

Zawieszki odblaskowe

Od wielu lat zajmujemy się produkcją zawieszek i opasek odblaskowych. Szukają Państwo indywidualnych rozwiązań? Pełna dowolność dla zamówień od 1000 szt. Posiadamy również gotowe wzory i modele, które mogą Państwo zamówić. Do każdej zawieszki dołączamy łańcuszek kulkowy, który pomaga w solidnym zaczepieniu zawieszki. W zastępstwie łańcuszka kulkowego może być karabińczyk lub sznurek - wybór należy do zamawiającego zawieszki i opaski odblaskowe.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę zawieszki odblaskowe produkowane są z identycznej folii pryzmatycznej, co opaski samozaciskowe.

Dla kogo opaski odblaskowe?

 • Dla dzieci
 • Dla rowerzystów
 • Dla motocyklistów
 • Dla pracowników budowlanych
 • Dla policjantów i innych służb porządkowych
 • Dla pieszych


 • Produkty odblaskowe zapewniają poprawę widoczności po zmierzchu - świetnie sprawdzają się na drodze. Dzięki nim, osoba nosząca opaskę jest widoczna z większej odległości, co poprawia bezpieczeństwo poruszania się po drogach i chodnikach. Odblaskowe elementy mogą sprawdzić się także na obiektach - wszędzie tam, gdzie należy zachować ostrożność po zapadnięciu zmroku. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Gotowe wzory i rozmiary opasek oraz możliwość produkcji unikalnych, zupełnie nowych modeli. W ofercie znajdą Państwo nie tylko zawieszki odblaskowe, ale także kamizelki i wiele innych produktów, które podnoszą poczucie bezpieczeństwa i widoczność po zmierzchu. Proste i bardzo funkcjonalne zawieszki już czekają na Państwa!

  Dbamy o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z Państwem pozwala nam na kontynuowanie pracy, ponieważ głównie skupiamy się na zdrowiu i życiu. Oferowane przez nas produkty od lat nie budzą Państwa zastrzeżeń. Szanując czas naszych klientów, oferujemy możliwie najkrótsze terminy realizacji.
  Dla nas liczysz się TY i Twoje zadowolenie.
  Możliwość umieszczania dowolnego logo na oferowanych przez nas produktach sprawia, że pozyskujesz gadżet reklamowy i jednocześnie przyczyniasz się do propagowania bezpieczeństwa na drodze. Zapraszamy do współpracy!